Ilgai lauktas susitikimas

Susitikimo su Lietuvos policijos kapelionu kunigu Algirdu Toliatu Marijampolės TAU senjorai  laukė nekantraudami. Išvyka žadėjo daug naujų įspūdžių bei nepatirtų akimirkų. Dvasinio tobulėjimo f. studentų-senjorų lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu. Kelionę pradėjome apsilankydami Kriminalistinių tyrimų centre. Čia mus pasitiko ne tik uniformuoti pareigūnai, tačiau ir keturkojai jų pagalbininkai. Buvo įdomu stebėti, kaip tarnybiniai šunys klauso komandų bei pagal medžiagos skiautės  kvapą atpažino žmogų.

Pasidžiaugę neįprasta draugija keliavome į Šv. Ignoto bažnyčią. Čia mūsų laukė kunigas A. Toliatas ir pristatė savo naują knygą „Žmogaus ir Dievo metai“ – ši knyga tikrai guodžianti ir raminanti. Malonus vizitas tuo nesibaigė – „Pasakos“ kino teatre senjorų laukė kino seansas, pavadintas „Senjorų arbatėle“. Žiūrėjome naują kino juostą „Emilija iš Laisvės alėjos“.

Esame dėkingi kunigui Algirdui Toliatui už išvykos organizavimą, iš širdies tariame ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šios dienos gerų įspūdžių.

Aušrinė Česnulienė

Nuotraukos Aldonos Katilienės

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s