Susitikimas su veidoskaitos specialistu

img_20170111_130959Ar esate girdėję apie veidoskaitą? Veidoskaita, arba skaitymo iš veido mokslas, pasaulyje žinomas beveik tris tūkstančius metų. Gimdamas kiekvienas iš tėvų paveldi jų veido bruožus, tačiau veidotyros mokslas teigia, kad daugelį veido bruožų suformuoja tam tikros charakterio savybės.

Sausio pradžioje veidoskaitos paslaptimis su Psichologijos fakulteto studentais-senjorais dalinosi veidoskaitos treneris bei profailingo specialistas Žydrūnas Sadauskas.  Jo teigimu, žmogaus veido išraiška atspindi ne tik dabartinę jo būseną, bet ir ligas, patirtus ar laukiamus išgyvenimus, traumas, net kokią profesiją turėtų pasirinkti, kad neįdėdamas daug pastangų per gyvenimą eitų lyg per sviestą.

Užsiėmimo metu lektorius susirinkusiems mėgino atsakyti, kaip santykių labirintuose atrasti ramybę ir džiaugsmą. Veidoskaitos specialistas užsiėmimo metu padėjo suvokti tikrąsias priekaištų priežastis. Susitikimo metu, vienas iš senjorų uždavė klausimą: ką reiškia ir kaip reaguoti į žmones, kurie nuolat ką nors prikaišioja? Anot Žydrūno Sadausko, atsakymas paprastas: kiekvieną kartą, kai jus kažkas vadina egoistais/melagiais/nepatikimais ar kitaip priekaištaujančiam žmogui reikėtų pasiūlyti pasižiūrėti į veidrodį. Pasak lektoriaus, kitame asmenyje negalime pakęsti tik to, ką turime patys… Atvirkštinis variantas: jei jūs kažko negalite pakęsti kitame – pasižiūrėkite į veidrodį…

Įdomus buvo užsiėmimus, atsakyta į daug klausimų, palikta vietos ir apmąstymams. Štai kelionės susitikimo akimirkos.

Parengė Aušrinė Česnulienė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s