Vyko sporto šventė

IMG_7072Klysta tie, kurie sako, jog aktyvūs ir sportiški – tik jaunimas. Tai visiems įrodė Marijampolės ir Kėdainių Trečiojo amžiaus universitetų studentai-senjorai, kurie savaitgalį pradėjo Marijampolės TAU Fizinio aktyvumo ir kineziterapijos fakulteto organizuotoje sporto šventėje “Judėk ir tobulėk”.

Sporto šventės svečius, dalyvius bei palaikymo komandas šokiais pasveikino Marijampolės TAU Linijinių šokių kolektyvas (vadovė Edita Kulikauskienė), visus susirinkusius į šventę pasveikino ir LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius bei Marijampolės savivaldybės Tarybos narys Ramūnas Burokas.

Po gražių šokių bei sveikinimų žodžių, su trenere Edita priešakyje, padarėme bendrą nuotaikingą mankštą, po kurios tiek marijampoliečiai, tiek svečiai iš Kėdainių varžėsi atlikdami parengtas sportines užduotis. Sportiškai nusiteikę studentai-senjorai ne tik mėtė krepšinio kamuolį nuo baudų linijos, bet ir suko lankus, varžėsi, kas ilgiau išstovės ant vienos kojos, išmėgino savo jėgas šokinėdami per šokdynes.

Garbinga varžybų komisija susumavusi rezultatus paskelbė, kad nugalėjo DRAUGYSTĖ! Abi sporto šventės komandos buvo apdovanotos taurėmis, o dalyviai apdovanoti prizais. Pasinaudojant proga, Marijampolės TAU Fizinio aktyvumo ir kineziterapijos fakulteto antrakursiams buvo įteikti dar ir diplomai.

Džiaugiamės, kad tęsiasi užsimezgusi draugystė tarp Kėdainių ir Marijampolės TAU, tikimės, kad tai ne paskutinis susitikimas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s