Skiepų nauda mūsų sveikatai

8027177Spalio įvyko pirmasis šių mokslo metų Sveikos gyvensenos fakulteto užsiėmimas. Tema – “Skiepų nauda gyventojų sveikatai”. Apie skiepus ir jų naudą pasakojo lektorė Loreta Radzevičienė, Marijampolės VSC užkrečiamų ligų profilaktikos kontrolės skyriaus vedėja.
Ji trumpai apžvelgė praeities epidemijas ir pabrėžė, kad pradėjus vakcinaciją sumažėjo gyventojų sergamumas tokiomis ligomis kaip gelta, stabligė. Trumpai papasakojo apie kiekvieną vakciną.

Užsiėmime sulaukėme ir svečių  iš Alytaus.

“Tėviškės namų ”  direktorius Eimantas Balaika trumpai papasakojo apie šios įstaigos veiklas, o taip pat ir apie ateities planus t.y. 2017 metais Alytaus rajone planuojama atidaryti  slaugos, medicininių, reabilitacinių, globos, psichologinių, dvasinių ir socialinių paslaugų kompleksą.

POLA projektų koordinatorė, Alytaus “Tėviškės namų” savanorė Jolita Vyšniauskienė papasakojo apie POLA nuolaidų kortelę, apie jos išdavimo tvarką.

Pola-kortele_2013-09-23_1-1024x659

Šios kortelės tikslas – padėti onkologiniams ligoniams, kad jie neliktų vieni. Kortelė suteikia galimybę asmenims, sergantiems onkologine liga, naudotis partnerių teikiamomis nuolaidomis bei privilegijomis ir aktyviai dalyvauti lojalumo programose.

Dėl POLA  kortelės išdavimo Marijampolėje ,prašome kreiptis į Genę Žilienę tel. 8-600-16218 arba 8-343-59672.
                                          Seniūnė G. Žilienė
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s