Ruduo – obuolių metas

DSC01257

Rankdarbių fakulteto damos rudenį pasitiko nuotaikingai – pasitelkusios vilnos vėlimo techniką gamino spalvingus obuoliukus.

Spalio 12 d. Rankdarbių fakulteto klausytojos skubėjo į užsiėmimą. Tądien jos buvo maloniai nustebintos šventiškai papuošta auditorija, kuri priminė čia atkeliavusį rudenį. Dalia Vizbarienė kiekvienos klausytojos darbo vietą buvo papuošusi maža pintinėle su raudonais Rojaus obelaitės obuoliukais, lenta irgi buvo išpuošta – nuspalvintais klevo lapais ir užrašytais nuoširdžiais sveikinimo žodžiais.

Klausytojas su Naujųjų 11-ųjų mokslo metų pradžia pasveikino TAU Direktorė Onutė Sakalauskienė ir vadovaujanti Rankdarbių fakultetui seniūnų klubo pirmininkė Dalia Vizbarienė, kuri savo kalboje palinkėjo moterims kiekvieną dieną patirti ,,mažų stebuklėlių”.

Pasibaigus iškilmingoms kalboms moterims buvo išdalinti putplasčio kamuoliukai ir pamokintos kaip juos įvelti su vilna padarant iš jų gražius, tvieskiančius rudenio spalvomis obuoliukus. Kai kurios klausytojos nuvėlė netgi po kelis obuoliukus po vieną palikdamos fakultete, kad šį grožį būtų galima ir kitiems padovanoti kaip ,,mažus stebuklėlius”.

Rankdarbių fakulteto II kurso seniūnė Alina Smaidžiūnienė

Pasigrožėkite užderėjusiu  obuolių derliumi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s