Buvome pristatyti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijai (EBPO) Prancūzijoje

Be pavadinimoPolitikos analizės ir mokslinių tyrimų centras ,,Visionary Analytics” atliko studiją Europos Bendradarbiavimo ir Plėtros Organizacijai (sutr. EBPO) apie „Vietinės ekonominės strategijos mažėjančiose ir senėjančiose darbo rinkose“ (angl. “Local economic strategies for shrinking and ageing labour markets”). Ši organizacija, teikianti paslaugas Europos Komisijos institucijoms, tarptautinėms organizacijoms ir nacionalinėms valdžios įstaigoms, tyrimo objektu pasirinko Marijampolės Trečiojo amžiaus universitetą.

Atliktas tyrimas bei jo rezultatai buvo pristatomi Paryžiuje vykusioje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) (angl. Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD) konferencijoje. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija liko labai patenkinta pristatyme aptarta Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto veikla.

Po renginio su mumis susisiekė ne tik organizacija iš Lenkijos, kuri ieško projekto partnerių senėjančios visuomenės tema, bet ir organizacija iš Portugalijos, su pasiūlymu bendrauti ir bendradarbiauti.

Kviečiame susipažinti su tyrėjos Linos Vosyliūtės konferencijai parengtu pristatymu -> OECD Outline Final version ed SG

Aušrinė Lenkauskaitė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s