Marijampolėje duris atvėrė EKOMIESTELIS!

01-IMG_4949Šiandien Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje duris atvėrė EKOmiestelis. Kiekvienas iš mūsų esame vienaip ar kitaip prisidėję prie mus supančios aplinkos puoselėjimo. Kiekvienam svarbu gyventi gražioje, estetiškoje ir darnioje aplinkoje. Savo atliekų tvarkymo įpročių formavimui, kad ši sritis duotų kuo didesnę grąžą ateinančioms kartoms, nėra abejingi ir Trečiojo amžiaus universiteto senjorai.

EKOMIESTELIO atidaryme dalyvavo Vicemeras Sigitas Valančius, Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento vadovas Gintautas Česaitis, UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro atstovė Liucija Burbienė, o renginio vedėjai – dainuojančių mimų grupė „NETEISĖTAI PADARYTI“.

EKOMIESTELYJE buvo aptartos atliekų tvarkymo aktualijos Marijampolėje, vyko rūšiavimo varžybos bei viktorina. Viso renginio metu vyko veiklos vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems. Kiekvienas galėjo išsirinkti sau jaukią vietą: dalyvauti ekodirbtuvėse, piešti vaikams skirtame kampelyje, mainyti ar parduoti drabužius, rūšiuoti atsineštas pakuočių atliekas, dalyvauti konsultacijose ar tiesiog mėgautis reklaminiais filmais ekrane.

Popietė EKOMIESTELYJE praleista labai turiningai. Jei kas ko nežinojo – sužinojo, o žinantieji – prisiminė ir žinias įtvirtino.

Aušrinė Lenkauskaitė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s