Stuburo stabilizavimo pratimai su terapiniais kamuoliais

1-IMG_4771Šiandien Fizinio aktyvumo ir kineziterapijos fakulteto studentai-senjorai mokėsi stuburo stabilizavimo pratimų su terapiniais kamuoliais. Niekam ne paslaptis, kad mūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo to, kaip jaučiamės. Neretai ilgas valandas  prasėdime netinkamoje pozoje, mažiau judame, tai sukelia stuburo skausmus, kurie kaip reikiant pablogina žmogaus gyvenimo kokybę.

Kaip žinia, nugaros skausmai atsiranda dėl ilgalaikio sėdėjimo, stovėjimo, dėl blogos stuburo padėties ilgai būnant pasilenkus, dėl netaisyklingo sunkių daiktų kilnojimo ar nešiojimo. Norint išvengti minėtųjų sveikatos sutrikimų, verta treniruotis su nestabiliomis priemonėmis, jos tinka tiek suaugusiesiems, tiek vaikams arba reabilitacijai po patirtų traumų. Siekiant sumažinti stuburo skausmus, vis daugiau dėmesio sulaukia balanso ir koordinacijos treniruotės ir universali įvairių treniruočių metu naudojama priemonė – kamuoliai.

Šią priemonę šiandieniniame užsiėmime išbandė ir TAU senjorai, užsiėmimą vedė Marijampolės Visuomenės sveikatos biuro specialistė Aušra Ralytė.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s