Tiesiog apie mus ir mūsų gyvenimą

IMG_4714-001Psichologijos fakultete vasario 18 dieną svečiavosi socialinių aktualijų televizijos laidos „TV Pagalba“ žurnalistės, marijampolietės Gerda ir Dovilė. Jaunos lektorės supažindino TAU Psichologijos fakulteto senjorus su laidų kūrimo užkulisiais ir pagrindinėmis laidų problemomis, skauduliais Lietuvoje.
Tie skauduliai, tai besaikis girtuokliavimas, kuris gimdo smurtą ir visas iš jo kylančias negeroves: neištikimybę, tėvų ir vaikų nesutarimus, vaikų atėmimą iš tėvų Lietuvoje, brolių ir seserų pykčius, nepasidalijant tėvų turto, ir daugelį kitų…

Senjorai užsiėmime buvo labai aktyvūs. Kartu su žurnalistėmis aptarinėjo matytas laidas, diskutavo, drąsiai reiškė savo nuomonę. Jaunos lektorės džiaugėsi, kad Lietuvoje yra daug gerų, nuoširdžių žmonių, kurie padeda paklydusiems atsistoti, patarti, paguosti, apkabinti. Juk kartais užtenka tik ranką paduoti. ,,Beprotiškai gera daryti gerus darbus“, atsisveikinant kalbėjo televizijos laidos ,,TV Pagalba” žurnalistės ir priminė: ,,Elkimės taip, kaip kad norėtume, kad su mumis elgtųsi“.

Po užsiėmimo dar ilgai klausytojai bendravo su jaunomis, nuoširdžiomis žurnalistėmis Gerda ir Dovile. Užsiėmimui pasibaigus nuoširdų ačiū tarė Psichologijos fakulteto dekanė Rima Klasavičienė, TAU direktorė Onutė, nuoširdžiai žurnalistėms Gerdai ir Dovilei dėkojame ir mes, TAU studentės.

Psichologijos fakulteto studentai – senjorai už jų prasmingą darbą.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s