Gyvenimas pagal rytų išmintį

IMG_4590Sausio 28 d. Aplinkosaugos fakulteto užsiėmimas prasidėjo kitaip nei įprasta. Paprastai užsiėmimo pradžioje fakulteto dekanė Nijolė Savukynienė pasakydavo, koks yra tos dienos ilgumas, koks tuo metu mėnulis ir kada teka bei leidžiasi saulė. Bet šio užsiėmimo pradžioje trumpą paskaitą skaitė gydytoja Ilona Liucija Girdžiuvienė, kurią pakvietė universiteto direktorė Onutė Sakalauskienė.

Šiuo metu labai išaugęs sergamumas peršalimo bei virusinėmis ligomis, tad gydytoja patarė kaip  saugotis virusinių bei peršalimo ligų,  kaip elgtis susirgus ir kaip nepiktnaudžiauti antibiotikais bei kaip gydytis  liaudies medicinos priemonėmis.

Aplinkosaugos fakulteto užsiėmimo tema – „GYVENIMAS PAGAL RYTŲ IŠMINTĮ“. Šią temą nagrinėjo fakulteto dekanė Nijolė Savukynienė. Išklausę paskaitą sužinojome kaip vadovautis rytų išminčių patarimais statant namus, paskirstant kambarius bei sustatant baldus. Taip pat apibūdino kokias gėles, kokiame kambaryje reikia auginti ir kokį poveikį jos daro žmogui. Sužinojome kiekvienas savo skaičių, pagal gimimo datą, ir kiek pagal tą skaičių galime suprasti apie save. Po šios paskaitos manau visko neprisiminsime,  bet norėsime labiau gilintis į save, į savo sąmonę bei nepaliksime nepaklotų lovų.

Fakulteto seniūnė Aldona Brusokienė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s