KĄ GALIMA IŠVYSTI POZITYVUMO VEIDRODYJE

IMG_4264Kalėdos – reiškia meilės dvasią, laiką, kai Dievo meilė ir mūsų artimųjų meilė turi laimėti prieš visą neapykantą ir kartėlį, laiką kai mūsų mintys ir darbai bei mūsų gyvenimo dvasia apreiškia Dievo buvimą. Apmąstyti prabėgusius metus, pabūti drauge, suteikti sielai stiprumo, pasiruošti Kalėdų džiaugsmui Marijampolės Namų ūkio fakulteto studentai-senjorai susirinko į susitikimą – popietę su rašytoju – pozityvistu, psichologu Jaronimu Lauciumi. Patyrėme daug šiltų emocijų. Čia skambėjo saksofonisto Regimanto Stočkaus sielos ramybę užvaldanti muzika, rašytojo mintys apie gyvenimą. Po renginio fakultetų studentai galėjo įsigyti aktoriaus knygų su autografais.
Teigiamas mąstymas yra labai veiksmingas būdas pasiekti geresnių rezultatų įvairiose srityse. Ir, kas geriausia, tai juk labai paprasta! Svarbiausia tikėti savimi ir žinoti, rašo autorius Jaronimas Laucius. Kaip sakoma, teigiama mintis 1000 kartų stipresnė už neigiamą. Pradėkite nuo to, kad atpažinkite savo mintis, ir pakeiskite neigiamas – teigiamomis. Tereikia pakeisti požiūrį ir mąstymą! Įsiklausykime :
„…Tai, kas skirta laimingiausiems, skirta ir Tau. Tu turi stiprias rankas, kuriomis gali apkabinti mylimą, kurios Tau padeda įveikti sunkumus, nugalti priešą.
Tu turi akis ir matai žemę, jūrą ir dangų. Tu gali kito žvilgsnyje perskaityti tai, kas neišsakoma žodžiais, akių gelmėje pamatyti atsiveriančią sielą.
Tu girdi viso pasaulio garsus miško ošimą, paukščių čiulbėjimą, vaiko verksmą, širdies plakimą. Vadinasi, Tu turi jautrią, nepakartojamą sielą!
Tu turi sielą dieviškumo įrodymą. Tu jauti nuolatinį dieviškumo dvelksmą, leidžiantį Tau kurti, pažinti, svajoti.
Tai, ką turi laimingiausieji, turi ir Tu!
Tu turi viską, ką turi patys laimingiausieji.
Tai, ką gali laimingiausieji, gali ir Tu.
Kiekviena diena Tau gali būti pati laimingiausia.
Laimę, kaip ir stebuklą, galima prisijaukinti. Duonos trupinėlis duona. Iš akmenėlių, iš grumstelių sudaryti kalnai, iš mažiausių džiaugsmo akimirkų viso gyvenimo džiaugsmas. Jei jo nepajusi prie jaukios žvakutės šviesos, vargu ar Tave nudžiugins ir akinantys fejerverkai.
Mažas žiburėlis tolumoje taip pat parodo kryptį, kaip ir didžiausias švyturys.
Kas laukia Tavęs prie to žiburėlio?
Rytą, vakarą, gūdžiausioje tamsoje duris visada atidaro ji Tavo ateitis.
Ją pažįsti iš karto. Ji Tave palydi išeinantį, pasitinka laimingai įveikusį ilgą kelią.
Jos palinkėjimą, kad kiekviena diena Tau gali būti pati laimingiausia, Tu pasiimi į kelionę, kaip Likimo skirtą dovaną.“
Mielieji, lai Kalėdų džiaugsmas ir ramybė lydi Jus visus metus. Gražių Švenčių !

Namų ūkio fakulteto dekanė Audronė Putauskienė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s