Teisės fakulteto Žinių diena Vilniaus universitete

IMG_3927Atvykę į Vilnių pirmiausia apsilankėme Muitinės muziejuje. Muziejus įrengtas  šiuolaikiškai, jame kaupiama ir saugoma istorinė, dokumentinė ir kita medžiaga, susijusi su muitinės istorija.

Išskirtinį dėmesį patraukė jūriniame konteineryje  demonstruojami  sulaikyti kontrabanda gabenti daiktai. Ne vienas nustebo, kaip išradingai kontrabandininkai geba slėpti nelegaliai gabenamas prekes. Buvo įdomu pamatyti Muitinės muziejuje demonstruojamus sulaikytus daiktus bei įvairius suvenyrus. Atkreipėme dėmesį į tai, kad daug kontrabandinių daiktų su garsių firmų prekiniais ženklais, tačiau ir paprasta akimi matyti, kad tai nėra kokybiška prekė, o tik klastotė.

Visus sujaudino istorija apie Medininkų tragediją ir žuvusius muitininkus.

Po įdomios ekskursijos Muitinės muziejuje susitikome su kinologu ir jo dresuotais šunimis – reginys buvo įspūdingas.

12 val. atvykome į VU Teisės fakultetą, kur lektorė dr. Vida Petrylaitė organizavo Žinių dieną. Išklausėme 4 pranešimus apie kai kuriuos teisinio turto valdymo ir naudojimo aspektus: paveldėjimą, nuomą, renta, dovanojimą ir kt. Lektorė atsakė į senjorų klausimus, o jų buvo daug.

Po paskaitų lankėmės moderniame Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), kuris paliko labai didelį įspūdį. Labai džiaugėmės dovanomis ir pažymėjimu apie dalyvavimą Žinių dienoje.

Teisės fakulteto studentė Neringa Špucienė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s