Pasiruoškime euro įvedimui

euras-4fba4f524941bKaip pasiruošti Euro įvedimui  Teisės fakulteto klausytojams, susirinkusiems į pirmąjį užsiėmimą, aiškino DNB banko Marijampolės skyriaus vadovė Irma Patkauskienė bei darbuotoja Loreta Lekešytė.

Euras Lietuvoje įvedamas nuo 2015-ųjų  sausio 1 d. Jau 12 metų palaikomas oficialus lito ir euro kursas t. y. 3,4528 lito už 1 eurą. Tokiu santykiu ir vyks litų į eurus keitimas. Grynieji  litai į eurus bus keičiami nemokamai bankuose, pašte, kredito unijose nustatytais terminais. Sąskaitose litai, indėliai ir paskolos litais į eurus bus perskaičiuoti automatiškai ir nemokamai. Įvedus eurą, grynaisiais litais bus galima mokėti iki sausio 15 d. DNB banko darbuotojos priminė, kad nepasitikėtume sukčiais ir nepakliūtume į jų pinkles, nes grynieji pinigai nebus keičiami nei namuose, nei gatvėje.

Be to, DNB banko darbuotojos mus supažindino su DNB banko teikiamomis paslaugomis: banko sąskaita, mokėjimo, kredito ir debeto kortelės, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų Lietuvoje ir užsienyje, SMS paslauga telefone, bankas internete ir kiti bankininkystės klausimai.

Prelegentės atsakė į klausytojų klausimus. Esame dėkingi DNB banko darbuotojoms už naudingą informatyvią paskaitą.

 Teisės fakulteto seniūnas   Algimantas  Špucis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s