TEISĖ KULTŪRINGAI PRALEISTI DIENĄ

„Teisė kultūringai praleisti dieną“ – tokia tema Teises fakulteto užsiėmimas vyko Birštono Karališkoje rezidencijoje. Poilsiauti pradėjome susirinkę į konferencijų salę ir pažiūrėję informacinį filmuką apie Karališkąją rezidenciją. Sužinojome, kad čia po vienu stogu įsikūręs viešbutis, restoranas, baras, SPA centras, kad ir senjorai gali ne tik ilsėtis, bet ir saugiai praleisti senatvę. Net 67 apartamentai skirti slaugai, kelios dešimtys jų – parduodami. Čia patalpos pritaikytos ir žmonėms su negalia – erdvūs apartamentai, patogūs vonios kambariai, veikiantys liftai. Pro visų kambarių langus atsiveria nuostabūs pušyno vaizdai.Rezidencijoje esančiame sveikatingumo centre paplaukiojome baseine, pasilepinom sūkurinėse voniose, kaitinomės saunoje bei turkiškoje garinėje pirtyje. Skaniai papietavome jaukiame restorane. Mėgavomės kvapnia arbata , gera kava, skaniu desertu.

Čia, Birštono Karališkoje rezidencijoje, mes, Teisės fakulteto klausytojai, atitrūkę nuo gyvenimiško šurmulio ir kasdienybės, turiningai ir kultūringai praleidome saulėtą, dvelkiančia pavasariu vasario 21 dieną.

Už tai dėkojame direktorei Onutei Sakalauskienei ir nuoširdžiai mus globojusiai seniūnų klubo pirmininkei Daliai Vizbarienei.

Teisės fakulteto seniūnas Algimantas Špucis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s