STILIAUS IR MADOS FAKULTETO UŽSIĖMIMAS “2014 METUS PASITINKANT…”

IMG_1855 - KopijaUžsiėmimą vedė fakulteto dekanė Ilona Grybauskienė, pakvietusi kolegijos dėstytojus gerb. Difartus padovanoti mums keletą savo dainų. Tai buvo nuostabus įvadas mūsų popietės pradžiai, Kalėdinės nuotaikos sukūrimui. Širdimi pajutome, kad jau artėja mažais žingsneliais din-dilin, dan-dalan nuostabios žiemos šventės. Dainos žodžiai ,,Džiaugsmingų šv.Kalėdų ir Metų Naujų“, visas jaudino, pasklido jauki švenčių dvasia, kurią kiekviena parsinešėm į savo namus.

   

    Dekanė pristatė 2014 m. mados tendencijas: tai languoti paltai, plunksnos ir kailiai bei jų imitacija, natūralus bei dirbtinis karakulas.  Spalvų karalienė – balta spalva. Šalia baltos – akvamarino spalva, pastelinių spalvų audiniai, karpyti audiniai, dryžuoti, tvido audiniai.

      Iš aksesuarų – grįžta rankinės be dirželių, dieninės skrybėlaitės, ilgos pirštinės iki alkūnės, beformės rankinės, muftos. Pademonstravo skaidres iš 2014 m. ateinančios mados ir nuotraukas iš mūsų aplankytos Vasiljevo parodos Vilniuje.

      Užsiėmimo pabaigoje žaidėme žaidimą, rašėme viena kitai pagiriamus žodžius, linkėjimus. Tos nuoširdžios šypsenos – pačios geriausios dovanos, kurias dovanojome viena kitai Švenčių proga.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s