NUO SAVIGARBOS IKI ĮVAIZDŽIO

Balandžio 4 dieną Mados ir stiliaus fakulteto studentės išklausė įdomią paskaitą tema „Nuo savigarbos iki įvaizdžio“. Lektorė M. Romerio universiteto dėstytoja, trenerė ir konsultantė, švietimo, žurnalistikos ir leidybos ekspertė LIDIJA  LAURINČIUKIENĖ.

Šiuolaikinėje psichologijoje teigiama, kad žmogaus sėkmė ir laimė yra tiesiogiai susijusi su jo savigarbos lygiu. Nuo savigarbos priklauso žmogaus motyvacija darbe, pasiekimai, socialiniai ryšiai, sveikata. Savęs vertinimas formuojasi visą gyvenimą. Išgirdome ne tik teorinių, bet ir praktiškų patarimų kaip save tobulinti, pažinti savo gerąsias ir silpnąsias puses. Su savimi reikia nuolatos dirbti, pažinti savo jausmus bei emocijas, kitaip ,,…ant palinkusios liepos visos ožkos…, o ant tiesios – kanopos nuslysta…“

Linksmai ir šiltai mus pamokė, kaip pradėti kiekvieną dieną, nes jeigu iš namų neišeinam su šypsena, tai ir milijonai banke nepadės… Lektorės pamokymai taip ir pynėsi nuo savigarbos iki įvaizdžio, nes įvaizdis, tai išvaizdos, elgesio, verbalinės ir neverbalinės kūno kalbos visuma, aplinkiniams padedanti susidaryti nuomonę apie tam tikrą asmenį. Nuomonei  apie įvaizdį susidaryti pakanka 7 minučių, pasisveikinimui – 7 sekundžių, o per 30 minučių galima sugadinti visą savo gyvenimą.

Tai buvo labai šauni paskaita, labai įdomi lektorė. Norėtųsi pakartoti.

 Stiliaus ir mados fakulteto seniūnė Onutė Mozūraitienė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s