LAI GERUMO „VIRUSU“ UŽSIKREČIA KIEKVIENAS

1499654_672056232845945_725165902_nDidelio dėmesio šiandien sulaukė Marijampolės ligoninėje įkurta „Mamų skrynia“. Ši simbolinė skrynutė randasi Akušerijos ginekologijos skyriuje, kur jau penktus metus vykdoma socialinė paramos akcija. Skrynią šiandien papildė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys su administracijos atstovais bei Trečiojo amžiaus universiteto nariai.„Mamų skrynia“ nuo pirmųjų gyvavimo metų sulaukia daug geros valios lankytojų. Tai ir miesto valdžios atstovai, įmonės, įvairios nevyriausybinės organizacijos, ir pavieniai fiziniai asmenys. Skrynia nuolat papildoma miestelėnų gerumu, kuriuo skyriaus personalas dalijasi su tomis mamytėmis, kurioms labiausiai reikalinga parama besiruošiant su naujagimiu vykti namo. Iš skrynutės mamos gali pasiimti tiek mažyliui reikalingų rūbelių, tiek įvairių daiktų, kuriuos nuolat dovanoja supratinga miesto bendruomenė.

„Mūsų personalas pasiruošęs bet kuriuo metu padėti šeimoms, kurioms reikalinga tokia parama“ – kalbėjo akcijos iniciatorė, ligoninės direktorė Audronė Kuodienė. Vadovė pasidžiaugė, kad ši akcija sėkmingai gyvuoja jau penktus metus ir kasmet sulaukia vis didesnio tam neabejingų bendruomenės narių dėmesio.

„Mamų skrynią“ belankantis Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys kalbėjo, jog „tai yra didelė pagalba toms šeimoms, kurioms reikia padėti“. Dėkodamas geranoriškai prisidedantiems prie šios socialinės paramos akcijos, meras palinkėjo gerų ateinančių metų.

„Mieste vykstančios gerumo akcijos nepraeina pro šalį, šioje paramos akcijoje mes taip pat visada dalyvaujame“ – šnekėjo Trečiojo amžiaus universiteto direktorė Ona Sakalauskienė. Tradiciškai du kartus per metus „mamų skrynią“ aplankantys ir gausiomis dovanomis papildantys universiteto nariai džiaugiasi, jog tai tarsi „edukacija be žodžių“.

Akušerijos ginekologijos skyriaus vedėja Elina Rutkauskienė pasakojo, jog visos į skrynutę patekusios dovanos atranda naujus namus ir pabrėžė, jog „yra smagu duoti, ne tik gauti“. Dėkodama svečiams už paramos dovanas, vadėja palinkėjo „gerumo virusu užsikrėsti kiekvienam“.

Straipsnis iš marijampolesligonine.lt

Internetinė nuoroda: http://www.marijampolesligonine.lt/index.php/component/content/article/48-senienos/341-mamu-skrynia-2014-01-07

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s