KARPOS, APGAMAI, ODA – ORGANIZMO VEIDRODIS

Sausio 24 d., TAU Sveikos gyvensenos fakulteto studentai-senjorai rinkosi į užsiėmimą „KARPOS, APGAMAI, ODA – ORGANIZMO VEIDRODIS“.

Lektorius UAB „Apgamas“ dermatologas Juozas Prušinskas.

Oda – organizmo veidrodis. Tik apžiūrėjus odą, galime žmogų siųsti pas konkretų specialistą, kuris tuo metu jam geriausiai padės arba tiesiog pašalinęs atsiradusį odos darinį, kartu pašalins ir kokią nors vidaus organų ligą.

Kiekvienas taškas, dėmelė ar apgamas ant veido atskleidžia tam tikrą informaciją. Veido apgamai dažniausiai virškinamojo trakto funkcinių ir organinių pokyčių žymekliai. Galvos plaukuotoje dalyje esantys apgamai rodo giminės ir onkogenines ligas.Odą reikia tvarkyti iš vidaus. Prieš 10 metų į Lietuvą buvo atvežtas unikalus produktas – raudonasis palmių aliejus, kurį protingai naudojant nebereikės nei kremo, nei kaukės.

Kita sveikos odos profilaktikos priemonė yra Berešo lašai. Tai mikroelementų rinkinys, kuris labai greitai sureguliuoja ir sustiprina imunitetą.Būtina savo odą stebėti kasdien ir gauti labai daug informacijos apie organizmo pokyčius.

Kada reiktų susirūpinti apgamais? Svarbiausi požymiai, rodantys, kad apgamas kinta, yra jo diametro, iškilimo, spalvos ir kraštų pokyčiai. Taip pat svarbu, ar neatsirado simptomų, kaip niežėjimas, skausmas, kraujavimas, aplinkinės odos sudirginimas.

Toli  gražu ne visi apgamai yra pavojingi, kai kurie tiesiog paryškina individualumą ir natūralų žavesį.

Seniūnė Genė Žilienė

Advertisements

One response to “KARPOS, APGAMAI, ODA – ORGANIZMO VEIDRODIS

  1. Mano visą veidą puošia apgamai ! Bet virškinimo problemų neturiu.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s