TARPTAUTINĖS NEĮGALIŲJŲ DIENOS MINĖJIMAS – SUSITIKIMAS SU LR SEIMO NARIU EDVARDU ŽAKARIU

IMG_1697Gruodžio 3 d. – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Šventę gražiu žodžiu pradėjo Neringa Špucienė, o fakulteto dekanė Ingrida  Pucėtienė aptarė neįgaliųjų žmonių teises, specialiųjų institucijų akliesiems atsiradimą ir rūpinimąsi šią negalią turinčiais žmonėmis.

Tarptautinės neįgaliųjų  žmonių  dienos proga Teisės fakulteto klausytojai susitiko su LR Seimo  nariais Edvardu Žakariu ir Albinu Mitrulevičiumi. A. Mitrulevičius apžvelgęs šių metų darbus, palinkėjo gerų ateinančiųjų metų, įdomių užsiėmimų. Savo ruožtu, Seimo narys E.Žakaris (turintis regėjimo negalią) papasakojo apie savo gebėjimą  atlikti Seimo nario darbą, pomėgius, išskirdamas knygų skaitymą, nes dabar akliesiems bibliotekose yra įgarsintų aktorių skaitomų knygų. Todėl aklieji turi visas galimybes susipažinti su naujausia literatūra.

Beje, p E.Žakaris baigė ir turi Žemės ūkio akademijos (dabar ASU) ir Šiaulių pedagoginio instituto (dabar ŠPU) diplomus. Jo šeimoje yra 4 sūnūs ir dukra. P.  E. Žakaris LR Seime dirba trečią kadenciją. Yra švietimo, mokslo, kultūros komiteto narys, atstovaujantis socialdemokratų partiją.

Teisės fakulteto užsiėmimo dalyviams daug džiaugsmo akimirkų padovanojo koncertinę programą atlikdamas Marijampolės neįgaliųjų draugijos ansamblis „GIJA“.

Teisės  fakulteto seniūnas Algimantas Špucis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s