KULTŪROS IR MENO ŽMONĖS, GARSINANTYS LIETUVĄ

IMG_1743 - KopijaKultūros ir meno fakultete  gruodžio 9 d. vyko užsiėmimas pagal fakulteto programą  ,,Kultūros ir meno žmonės, garsinantys Lietuvą“. Šį kartą susitikome su poetu, publicistu, teatro ir kino režisieriumi, vaikų rašytoju, bardu Vytautu V. Landsbergiu.

Klausytojų prigužėjo pilna salė. Tai buvo nuotaikingas, produktyvus pilietiškumo pamoką primenantis susitikimas. Svečias papasakojo apie savo darbus, vasaros stovyklas su vaikais, paskaitė eilėraščių iš savo paskutinės knygos. Dainavome kartu dainas, surinktas brolių Juškų – tiek liūdnas, tiek linksmas. Žiūrėjome filmuką, sukurtą vaikų, pagal liaudies daina „Jei ne auksinės vasaros“.

Visus pakerėjo svečio betarpiškumas bendraujant su senjorais. Užbūrė jo įtaigus, bet labai paprastas žodis. Auditorija nestokojo klausimų. Juk smalsumo praradimas – tai sunkiausia nepagydoma liga žmoguje – teigė lektorius. Galima pasidžiaugti, kad TAU klausytojai šia liga neserga.

Jei skauda –  nepraeik pro šalį. Galima pergyventi ir didesnes nelaimes. Taip palinkėjo svečias paaiškindamas, kad kiekviena gyvenimo patirtis įprasmina mintį, kad gyvenimas nesibaigia šia diena.

Senjorė Antanina Grigonienė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s